SanDisk™ Micro SDHC / 32GB / Class 10 + Adaptér

Dostupnost :
Skladem
* Paměťová karta
* Micro SD karta 32 GB
* SDHC
* Univerzální / kompatibilní pro všechny zařízení podporující Micro SD / SD
* Kapacita 32 GB
* Class 10
* Třída 10. Zápis : 10 MB/s a Čtení 10 MB/s
* Adaptér
* Výrobce : SanDisk
189 Kč 499 Kč
Množství :

Velkoobchodni ceny

množství cena za kus cena
10 ks 183 Kč 1 830 Kč
30 ks 174,80 Kč 5 244 Kč
50 ks 168,50 Kč 8 425 Kč

Hodnocení

SanDisk™ Micro SDHC / 32GB / Class 10 + Adaptér

Micro Secure Digital High-Capacity paměti z produkce firmy SanDisk patří k jedněm z nejlepších na trhu. Konkrétně tato flash paměť s vysokou hustotou záznamu a optimalizovaným řadičem nabídne minimální rychlost přenosu Class 10 což znamená 10 MB/s. Díky solidní kapacitě 32GB a vysoké rychlosti je tato karty vhodné pro moderní digitální fotoaparáty s vysokým rozlišením či MPEG4 videokamery, které kladou značné nároky na záznamová média.

 

Secure Digital High-Capacity (SDHC) je inovovaná verze běžných Secure Digital karet, která je plně kompatibilní se Secure Digital Association V2.00 (SDA V 2.00) specifikací. SDA 2.00 specifikace umožňuje vyšší kapacitu karty a navíc namísto uvedení maximální rychlosti zavazuje výrobce uvedením a dodržením minimální rychlosti přenosu dat. Znalost minimální rychlosti přenosu je důležitá zejména pro výběr karty pro nahrávání videa, ale i pro rychlé fotografování.

 

Paměti typu Secure Digital High-Capacity nacházejí použití v digitálních fotoaparátech, PDA zařízeních, ale i noteboocích apod. Lze s nimi pracovat samozřejmě i na běžném počítači, je však nutné použít patřičný adaptér/čtečku (pod operačním systémem se pak flash paměť tváří jako další pevný disk a také tak s ní lze pracovat). Pomocí flash adaptéru (SDHC nebo SDA V 2.00 kompatibilního - nelze použít adaptér pro běžné SD karty) lze například jednoduše a rychle stáhnout fotografie z digitálního fotoaparátu do počítače nebo notebooku.